Imprezy Integracyjne

Hotel Niezły Młyn

DLA FANÓW ZABAWY PRZY MUZYCE

IMPREZA INTEGRACYJNA – TEMATYCZNE WIECZORY

Forma idealnej imprezy integracyjnej, to dla Państwa synonim świetnej zabawy i szaleństwo na parkiecie? Idealnym pomysłem będzie organizacja tematycznej imprezy tanecznej! Poniżej prezentujemy propozycje tematów takich imprez.

STAR WARS

Program przeprowadzony zostanie na terenie hotelu lub obiektów znajdujących się w najbliższej lokalizacji obiektu hotelowego. Lokalizację wskazuje zleceniodawca. Grupę uczestników podzielimy na 5 zespołów, wszystkie zespoły przejdą ten sam zestaw konkurencji. Zwycięży zespół, który okaże największą wiedzę w zakresie Gwiezdnych Wojen oraz kreatywność. Nad oprawą muzyczną czuwać będzie doświadczony DJ, a całość prowadzić będzie zawodowy konferansjer. Tematem przewodnim będą KOSMICZNE TECHNOLOGIE…

W OPARACH ABSURDU

Państwa załoga wróci w czasy dziewcząt i chłopców PRL-u, przodowników pracy, junaków, proletariuszy i czerwonych krawatów. Na ścianach pojawią się sztandarowe hasła min. „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”, „Kobiety na traktory”, „Polska krajem ludzi kształcących się”, „Po nas poprawiać nie trzeba”. Młodych Socjalistów (Gości) witać będzie komitet powitalny z flagami i obdarowywać będzie panie – czerwonymi goździkami, a panów – czerwonym krawatem.

MOULIN ROUGE

Nawiązując do najpopularniejszego i najstarszego kabaretu w Europie i pewnie na świecie proponujemy przeprowadzić zwariowaną imprezę dekadencką w stylu Moulin Rouge. W programie konkursy indywidualne i zespołowe. Całość poprowadzi konferansjer z wieloletnim doświadczeniem estradowym – wspierany przez tancerki i animatora, którzy poprowadzą między innymi konkurs taneczny.

Nad oprawą muzyczną czuwać będzie znakomity wrocławski DJ. Oprawa taneczna: Grupa taneczna Nice Dancers łączy w sobie elementy rewii oraz show tanecznego znanego z Moulin Rouge, Las Vegas i Rio De Janeiro. Pokazy taneczne prezentowane przez grupę przygotowane są z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują najwyższego poziomu tanecznego.

Oprawa muzyczna: DJ zaprezentuje muzykę dyskotekową z uwzględnieniem największych hitów lat 70, 80, 90 i współczesnych. Oczywiście nie zapomni także o przebojach znanych z filmów o tematyce kabaretowej. Doskonale miksowane utwory z pewnością umilą Państwu wieczorną zabawę.

HAWAJSKIE PARTY

Marzą Państwo czasem o gorących plażach na Hawajach? Gdybyście mogli – tak po prostu założyć na szyję girlandy z kwiatów i zatańczyć hula? – Nie musicie pakować walizek i nie trzeba gnać na lotnisko, aby poczuć ten beztroski klimat wakacji i gorąc słońca wysp hawajskich! Bajeczne Hawaje są w zasięgu Waszych rąk! Specjalnie dla Was stworzymy imprezę w barwnym hawajskim stylu. Beztroska, harmonia, radość i miłość, śpiew na ustach i tańce do białego rana! Czy jesteście gotowi na wyprawę do raju na ziemi i zakosztowania imprezy w stylu Hawajskiego Aloha? Gwarantujemy szampańską zabawę w rytmie salsy i reggae, pełną ciekawych konkursów z nagrodami, połączoną z interesującymi zabawami, utrzymanymi w klimacie wysp Hawajskich.

DLA ZWOLENNIKÓW RUCHU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU I KREATYWNEGO SPĘDZANIA CZASU

IMPREZA INTEGRACYJNA WROCŁAW I OKOLICE

Dla fanów aktywnego wypoczynku i zabaw terenowych przygotowaliśmy specjalną ofertę atrakcji. Poniżej prezentujemy część. Jest to idealna propozycja dla grup, które wolą spędzić ten czas bardziej aktywnie. Propozycje prezentowane poniżej to zaledwie część naszej oferty atrakcji. Zachęcamy gorąco do kontaktu w celu uzyskania pełnej oferty atrakcji!

Olimpiada na wesoło

Impreza integracyjna pod tytułem OLIMPIADA NA WESOŁO to połączenie rywalizacji sportowej z integracją pracowników.

Na wszystkich uczestników czeka czynna forma wypoczynku, gdzie do wykonania będzie kilkanaście zadań sprawnościowych. Nie może zabraknąć również Znicza Olimpijskiego i umieszczenia flagi na maszcie.

Duathlon kajakowo-rowerowy

Drużyny będą miały do pokonania niezwykłą trasę przyrodniczą. Zdobyte punkty przez każdą z ekip, pozwolą na wyłonienie zwycięzców. Wręczenie nagród nastąpi podczas grillowania na terenie Niezłego Młyna. Wszystko to zorganizowane jest na urokliwej trasie Doliny Baryczy. Więcej szczegółów na temat Duathlonu kajakowo-rowerowego znajdą Państwo w oddzielnej prezentacji.

Integracyjne gry i zabawy

W cenie wynajmu terenu: chata grillowa (w niej ustawiamy stoły szwedzkie), namiot (6 m x 12 m), ławostoły oraz przygotowany teren (powierzchnia połowy boiska sportowego). Na Państwa życzenie istnieje możliwość rozstawienia przez nas boiska do siatkówki, boiska do badmintona, piłkarzyków, dwóch stanowisk łuczniczych (strzały z przyssawkami), kompletu do gry w bule, speedball, leżaków oraz kocy.

Pokaz sushi

Hoso maki, nigiri, futo maki, te i inne nazwy nie będą dla nikogo obce po wspólnym spędzeniu czasu na pokazie sushi. Profesjonalny Sushi Master przedstawia wykwintny pokaz połączony z degustacją. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania integracyjnych zawodów kulinarnych (sushi) dla grupy.

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy Doliną Baryczy. Trasa Milicz – Sułów. Sam spływ trwa ok. 2 h – 11 km. Czas całej integracji to ok. 5 godzin z dojazdem i z powrotem do hotelu. Kajaki są dwuosobowe. Każda osoba otrzymuję kapok i wiosło. Przed spływem robimy instruktaż. Na wodzie płynie z grupą opiekun. Spływ jest ubezpieczony.

Browar Nepomucen

Wspólna integracja podczas zwiedzania browaru rzemieślniczego, poznanie produkcji połączone z degustacją. Browar powstał dzięki pasji Pana Piotra i Mariusza Musielaków w przebudowanej stuletniej piekarni. Browar stawia na piwa w klasycznych, jak i nowoczesnych stylach, tak więc każdy może znaleźć tu „swój smak”. Doskonała propozycja dla grup z intensywnym szkoleniem, jak również podczas luźnego wyjazdu integracyjnego.

Kręcimy LIPDUBA

Mamy dla Państwa propozycję na niezwykłą, twórczą i przede wszystkim wesołą integrację! Razem z nami możecie nakręcić swój własny LipDub, czyli szalony teledysk na bazie znanej piosenki! LipDub to bardzo prosta i angażująca dużą grupę forma filmowa. Jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, ale i coraz częściej uprawiana w Europie i Azji. Cała grupa do wybranej piosenki będzie miała stworzyć scenariusz teledysku, a następnie odegrać scenariusz przed kamerą. Zabawa gwarantowana!

Pierogowa integracja

Doskonała forma integracji grupy przy tradycyjnym, staropolskim lepieniu pierogów z lokalnej mąki w Niezłym Młynie. Oryginalny pomysł na formę spędzenia czasu w ramach integracji! Jakże można być w młynie i nie ulepić pierogów? No nie można. Zapraszamy do radosnej i twórczej zabawy, oraz pracy gdzie mąka gra pierwsze skrzypce. Atrakcja doskonale scala zespół i pozwala na stworzenie dania, które może być poddane ocenie wytypowanego jury lub zostać ocenione przez przedstawicieli poszczególnych grup. Oczywiście ulepione pierogi są podgrzewane przez naszą kuchnię i serwowane do stołu.

Gra rowerowa

Zapraszamy naszych Gości na rowerową grę terenową. Dwudziestopięciokilometrowa trasa o małym stopniu trudności pozwala się pokonać każdemu. Wierszowany opis z zawartymi w treści zadaniami zmusza do myślenia. Jeżeli nie zbłądzimy – zobaczymy piękne miejsca w najbliższej okolicy Czeszowa. Rywalizują ze sobą dwie drużyny. Rywalizacja polega na wyruszeniu w tę samą trasę, ale w przeciwnych kierunkach. Wszystko pod okiem czujnych pilotów z załogi Niezłego Młyna.

Survival – sztuka przetrwania

Realistyczne repliki broni palnej o bardzo dużej mocy wylotowej. Karabiny szturmowe w systemie AK i M4, strzelba, pistolety. Wszystko z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów i wiernie odwzorowane, zupełnie jak przy używaniu palnych odpowiedników.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych strzelców, którzy oprócz strzelania prezentują zasady obsługiwania się bronią, przeładowanie, oraz strzelanie w ruchu (dynamiczne). Do dyspozycji oryginalne oporządzenie wojskowe, ładownice i kamizelki.

Candy City

Zapraszamy Państwa do niesamowicie słodkiej i integrującej zabawy jaką jest budowa miasta o nazwie Candy City! Uczestnicy staną przed zadaniem budowy od zera sprawnie działającej metropolii, a jako materiałów używać będą różnego rodzaju słodkości i materiałów cukierniczych.

Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny, które rywalizować będą ze sobą w ramach budowy jak najpiękniejszych dzielnic i budynków, jednak będą musiały również ze sobą ściśle współpracować i mieć przed oczyma większy, wspólny cel.

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Hotel Niezły Młyn

Adres: ul. Zawońska 7, 55-106 Czeszów
Telefon stacjonarny: 71-312-72-62
e-mail: hotel@niezlymlyn.pl