• Czeszolw lifting

  Historia naszego obiektu sięga roku 1830. Do I wojny światowej mieścił się w nim młyn wodny, którego koło napędzał nurt rzeki Sąsiecznicy. Następnie siłą obracającą żarna stała się energia elektryczna. Początek XXI wieku nie był dla młyna pomyślny. Budynek niemal doszczętnie spłonął. Jesienią 2007 roku spalony obiekt został zakupiony przez obecnego właściciela, który podjął się ambitnego zadania – postanowił  go wyremontować i przekształcić w hotel. "Niezły Młyn" może pochwalić się oryginalnie stylizowanymi wnętrzami, które zachowują wiele ze swojego pierwotnego, młyńskiego charakteru. W wystrój hotelu wkomponowane są elementy wyposażenia dawnego młyna, takie jak koła zębate, oraz kilka detali drewnianych, ocalałych z pożaru. Uzupełniają je urządzenia, zdemontowane ze starego młyna w miejscowości Grobla, znajdującej się w parku  krajobrazowym Chełmy, pochodzące z tego samego okresu, czyli drugiej połowy XIX wieku. Od czerwca 2011 ten piękny budynek rozpoczyna pisanie nowego rozdziału swojej historii, otwierając dla Państwa swoje podwoje jako hotel "Niezły Młyn". "Niezły Młyn" to miejsce magiczne, które pozostanie do końca życia w pamięci każdego gościa, który zechce je odwiedzić i spędzić nim, choćby jeden z dzień. "Niezły Młyn" łączy w sobie zalety nowoczesnego i komfortowego hotelu oraz najlepiej pojmowanej agroturystyki. Zapraszamy zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Wyróżnia nas organizowanie zdarzeń turystyki wszelakiej na całym Dolnym Śląsku i najbliższym pograniczu Czech i Niemiec. Na liście rozrywek, które umilą Państwa pobyt w "Niezłym Młynie" znajdują się spotkania z wędkarstwem, nordic walking, przejażdżka bryczką wśród okolicznych łąk, lasów i stawów, spływy kajakowe oraz wycieczki rowerowe, a wszystko to na łonie pięknej i ekologicznie czystej przyrody Doliny Baryczy.

 • prokoje

  Nasz hotel dysponuje 38 stylowo urządzonymi pokojami, w których łącznie zawiera się 137 miejsc noclegowych. Każdy pokój dysponuje oddzielną łazienką, telewizorem oraz łączem internetowym. W cenie noclegu zawiera się śniadanie, a także możliwość korzystania z części SPA na którą składa się basen, jacuzzi oraz sauna sucha. Przy pobycie obejmującym dwie doby hotelowe obiadokolacja gratis.

  Ceny:

  nocleg w pokoju 1-osobowym - single room ze śniadaniem - 150 zł;

  nocleg w pokoju 2-osobowym - twin room (2 pojedyncze łóżka) ze śniadaniem - 200 zł;

  nocleg w pokoju 2-osobowym - double room (łóżko małżeńskie) ze śniadaniem - 230 zł;

  nocleg w pokoju 4-osobowym ze śniadaniem - 340 zł;

  
nocleg w pokoju 5-osobowym (rodzinnym) ze śniadaniem - 360 zł;

  dodatkowa osoba w pokoju – 50zł

  W poniższym pliku PDF znajdziecie państwo rozkład pokoi.
       Rozkład Pokoi

 • grzegorzdiesnercom2727

  Nasze SPA zaprasza Państwa na długie chwile intensywnego relaksu, który zregeneruje nawet najbardziej strudzony organizm po dniu aktywnego wypoczynku. Na część SPA hotelu "Niezły Młyn" składa się niewielki basen, basen jacuzzi oraz sauna sucha typu fińskiego. Do części SPA zapraszamy wszystkich: zarówno gości nocujących naszym hotelu, oraz tych przyjadą do nas wyłącznie celem zażycia dobrodziejstw naszej oferty odnowy biologicznej.

  Cena za 1h pobytu w SPA :

  - dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia – 10 zł
  - dzieci do 12. roku życia – 5 zł
  - dzieci do lat 3 – bezpłatnie   
   

  Oferta zabiegów SPA   

 • res1a

   

  Restauracja Niezłego Młyna została na nowo otwarta!!

  Serdecznie Państwa zapraszamy
 w każdy weekend

  godziny otwarcia:
  piątek i sobota 13:00 - 20:00
  niedziela 12:00 - 18:00       UWAGA: 16 maja w sobotę restauracja będzie wyjątkowo nieczynna z powodu uroczystości weselnych.

  By zaspokoić oczekiwania podniebień naszych gości, w naszej restauracji przygotowujemy rzeczy, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej. Nasza kuchnia jest oparta o produkty ekologiczne, pochodzące ze stawów, pól, gospodarstw, lasów i pasiek Doliny Baryczy, czyli naszej najbliższej okolicy. Produkty te pochodzą od naszych stałych i sprawdzonych dostawców z okolicznych wiosek. Nasza specjalność to sery, miody, jaja z wolnego wybiegu, mięsa i wędliny, dziczyzna, a przede wszystkim prawdziwe bogactwo Doliny Baryczy - świeże ryby, przyrządzane na wiele sposobów. Oferujemy posiłki z karty, dobrze zaopatrzony bar oraz możliwość konsumpcji w nastrojowych, młynarskich wnętrzach lub na świeżym powietrzu.

 • oferta1a
  Podczas dokonywania rezerwacji należy podać nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz termin pobytu. 

Do Góry