Imprezy integracyjne w Hotelu Niezły Młyn

Hotel Niezły Młyn jest idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej! Na podstawie naszych doświadczeń wiemy doskonale, że imprezy integracyjne pomagają w zacieśnieniu relacji pomiędzy pracownikami firmy. Przede wszystkim kreują najlepsze wspomnienia pracowników i ocieplają atmosferę panującą w firmie.

Imprezy integracyjne w Hotelu Niezły Młyn to bogata oferta atrakcji! Nasze propozycje na ułożenie idealnego planu imprezy integracyjnej znajdą Państwo tuż pod propozycjami MENU.

 

MENU

 

miod   jaja   ryby
By zaspokoić oczekiwania podniebień naszych gości, w naszej restauracji przygotowujemy rzeczy, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej. Nasza kuchnia jest oparta o produkty ekologiczne, pochodzące z stawów, pól, gospodarstw, lasów i pasiek Doliny Baryczy, czyli naszej najbliższej okolicy. Produkty te pochodzą od naszych stałych i sprawdzonych dostawców z okolicznych wiosek.

Nasza specjalność to sery, miody, jaja z wolnego wybiegu, mięsa i wędlin, dziczyzna, a przede wszystkim prawdziwe bogactwo Doliny Baryczy - świeże ryby, przygotowywane na wiele sposobów.

W poniższych plikach PDF znajdziecie państwo nasze propozycje menu posiłków, bankietów czy przerwy kawowej, które dostarczą Państwu wielu smakowych wrażeń oraz dostarczą energii, niezbędnej do pracy podczas szkolenia, czy konferencji.    
 Lunch Bufet       Lunch Standart       Lunch VIP      Przerwa kawowa

 

 

IMPREZY INTEGRACYJNE DLA ZWOLENNIKÓW RUCHU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

 Poniżej prezentujemy oferowane przez nasz hotel zabawy integracyjne. Jest to idealna propozycja dla grup, które wolą spędzić ten czas bardziej aktywnie.

 • OLIMPIADA NA WESOŁO
  olimpiada na wesoło imprezy integracyjne

  Impreza integracyjna pod tytułem OLIMPIADA NA WESOŁO to połączenie rywalizacji sportowej z integracją pracowników. Na wszystkich uczestników czeka czynna forma wypoczynku, gdzie do wykonania będzie kilkanaście zadań sprawnościowych. Nie może zabraknąć również Znicza Olimpijskiego i umieszczenia flagi na maszcie. Konkurencje będą wykonywane w grupach jako poszczególne stacje. Odbywać się będą na czas lub na punkty. Każda drużyna musi zaprezentować się przed specjalną komisją. Ponadto musi posiadać swój własny sztandar (zapewniamy materiały), który muszą sami stworzyć. Nad całością będzie czuwał Komitet Olimpijski oraz fotograf.

 • DUATHLON KAJAKOWO-ROWEROWY
  Duathlon kajakowo rowerowy - Pomysł na imprezę integracyjną Wrocław

  Drużyny będą miały do pokonania niezwykłą trasę przyrodniczą. Zdobyte punkty przez każdą z ekip, pozwolą na wyłonienie zwycięzców. Wręczenie nagród nastąpi podczas grillowania na terenie Niezłego Młyna. Wszystko to zorganizowane jest na urokliwej trasie Doliny Baryczy. Więcej szczegółów na temat Duathlonu kajakowo-rowerowego znajdą Państwo w oddzielnej prezentacji.

 • INTEGRACYJNE GRY I ZABAWY W PLENERZE
  Integracyjne gry i zabawy w plenerze pomysł na imprezę integracyjną

  W cenie wynajmu terenu: chata grillowa (w niej ustawiamy stoły szwedzkie), namiot (6 m x 12 m), ławostoły oraz przygotowany teren (powierzchnia połowy boiska sportowego).

  Na Państwa życzenie istnieje możliwość rozstawienia przez nas boiska do siatkówki, boiska do badmintona, piłkarzyków, dwóch stanowisk łuczniczych (strzały z przyssawkami), kompletu do gry w bule, speedball, leżaków oraz kocy.

 • GRA ROWEROWA
  gra rowerowa pomysły na imprezy firmowe dolny śląsk

  Zapraszamy naszych Gości na rowerową grę terenową. Dwudziestopięciokilometrowa trasa o małym stopniu trudności pozwala się pokonać każdemu. Wierszowany opis z zawartymi w treści zadaniami zmusza do myślenia. Jeżeli nie zbłądzimy – zobaczymy piękne miejsca w najbliższej okolicy Czeszowa. Rywalizują ze sobą dwie drużyny. Rywalizacja polega na wyruszeniu w tę samą trasę, ale w przeciwnych kierunkach. Wszystko pod okiem czujnych pilotów z załogi Niezłego Młyna.

 • POKAZ SUSHI
  Pokaz sushi. Pomysł na imprezę integracyjną

  Hoso maki, nigiri, futo maki, te i inne nazwy nie będą dla nikogo obce po wspólnym spędzeniu czasu na pokazie sushi. Profesjonalny Sushi Master przedstawia wykwintny pokaz połączony z degustacją. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zorganizowania integracyjnych zawodów kulinarnych (sushi) dla grupy.

 • SURVIVAL - SZTUKA PRZETRWANIA
  Survival pomysł na imprezę firm

  Realistyczne repliki broni palnej o bardzo dużej mocy wylotowej. Karabiny szturmowe w systemie AK i M4, strzelba, pistolety. Wszystko z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów i wiernie odwzorowane, zupełnie jak przy używaniu palnych odpowiedników. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych strzelców, którzy oprócz strzelania prezentują zasady obsługiwania się bronią, przeładowanie, oraz strzelanie w ruchu (dynamiczne). Do dyspozycji oryginalne oporządzenie wojskowe, ładownice i kamizelki. Zapewniamy okulary ochronne i szkolenie z bezpieczeństwa na strzelnicy.

 • SPŁYW KAJAKOWY
  Spływ Kajakowy Doliną Baryczy

  Spływ kajakowy Doliną Baryczy. Trasa Milicz – Sułów. Sam spływ trwa ok. 2 h – 11 km. Czas całej integracji to ok. 5 godzin z dojazdem i z powrotem do hotelu. Kajaki są dwuosobowe. Każda osoba otrzymuję kapok i wiosło. Przed spływem robimy instruktaż. Na wodzie płynie z grupą opiekun. Spływ jest ubezpieczony.

 • GOTOWANIE Z SZEFEM KUCHNI
  Gotowanie z szefem kuchni

  Wspólne przygotowanie kolacji według wybranego menu. Atrakcja umożliwia integrację grupy, a jednocześnie angażuje wszystkich uczestników do prezentacji umiejętności kulinarnych. Wszystko koordynowane jest pod czujnym okiem szefa kuchni.

 • PIEROGOWA INTEGRACJA
  Pierogowa integracja firmowa

  Doskonała forma integracji grupy przy tradycyjnym, staropolskim lepieniu pierogów z lokalnej mąki w Niezłym Młynie. Oryginalny pomysł na formę spędzenia czasu w ramach integracji!

  Jakże można być w młynie i nie ulepić pierogów? No nie można. Zapraszamy do radosnej i twórczej zabawy, oraz pracy gdzie mąka gra pierwsze skrzypce. Atrakcja doskonale scala zespół i pozwala na stworzenie dania, które może być poddane ocenie wytypowanego jury lub zostać ocenione przez przedstawicieli poszczególnych grup. Oczywiście ulepione pierogi są podgrzewane przez naszą kuchnię i serwowane do stołu.

 • ORKIESTRA PERKUSYJNA
  orkiestra

  Wieczór integracyjny z doskonałą atrakcją dla rytmicznego zaangażowania każdego. Uczestnicy poznają najciekawsze rytmy oraz instrumenty etniczne wielu kultur świata. Prowadzeni przez dyrygenta, zamieniają się w Orkiestrę Bębnów grającą energetyczny koncert na afrykańskich bębnach djembe, brazylijskich surdach, kubańskich kongach, kijach deszczowych, bębnach oceanicznych, bębnach piorunowych oraz wielu oryginalnych instrumentach perkusyjnych. Doświadczają mocy zespołowego zaangażowania, współpracy oraz integracji. Poznają prawdziwą mowę bębnów i nie tylko.

 • BROWAR NEPOMUCEN
  browar nepomucen

  Wspólna integracja podczas zwiedzania browaru rzemieślniczego, poznanie produkcji połączone z degustacją. Browar powstał dzięki pasji Pana Piotra i Mariusza Musielaków w przebudowanej stuletniej piekarni. Browar stawia na piwa w klasycznych, jak i nowoczesnych stylach, tak więc każdy może znaleźć tu „swój smak”. Doskonała propozycja dla grup z intensywnym szkoleniem, jak również podczas luźnego wyjazdu integracyjnego.

 • STACJONARNE GRY INTEGRACYJNE
  dart

  W czasie wyjazdu integracyjnego, konferencji, proponujemy rozrywkę przy klasycznym darcie, piłkarzykach i tenisie stołowym. Towarzyszy nam animator z tabelą rozgrywek, która jest nieodłącznym elementem rywalizacji.

 • BUBBLE FOOTBALL
  football

  Jeśli myślisz, że formuła gry w piłkę nożną nie może już ewoluować, jesteś w dużym błędzie. Bubble Football jest nową alternatywną formą sportu. Idealnie łączy piłkę nożną i kontakt pomiędzy ogromnymi dmuchanymi kulami.

 • ARCHERY TAG
  archery tag impreza firmowa

  Archery Tag to nowa dyscyplina sportu, którą w bardzo uproszczony sposób można opisać jako „Paintball na łuki”. Gra jest bezpieczna i kilkukrotnie mniej odczuwalna fizycznie niż paintball za sprawą specjalnych łuków i strzał z miękką końcówką (pacynką), które amortyzują uderzenie.

 • KRĘCIMY LIPDUBA!
  kręcimy lipduba impreza integracyjna

  Mamy dla Państwa propozycję na niezwykłą, twórczą i przede wszystkim wesołą integrację! Razem z nami możecie nakręcić swój własny LipDub, czyli szalony teledysk na bazie znanej piosenki! LipDub to bardzo prosta i angażująca dużą grupę forma filmowa. Jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych, ale i coraz częściej uprawiana w Europie i Azji. Cała grupa do wybranej piosenki będzie miała stworzyć scenariusz teledysku, a następnie odegrać scenariusz przed kamerą. Zabawa gwarantowana!

 • MASZYNA GOLDBERGA
  Maszyna Goldberga zabawa integracyjna

  Zapraszamy Państwa do udziału w bardzo integrujących i widowiskowych zajęciach pod hasłem „Maszyna Goldberga”! Zadaniem uczestników będzie wykorzystanie pokładów kreatywności i współpracy zespołowej oraz zbudowanie jednego, wielkiego mechanizmu, czyli tytułowej Maszyny Goldberga.

  Finałem całej zabawy będzie oczywiście uroczyste uruchomienie Machiny Goldberga! Gdy już wszystkie zespoły będą gotowe, każda z drużyn dokładnie przemyśli i przetestuje „na sucho” swój mechanizm, przyjdzie czas na chwilę prawdy! Przedstawiciel uczestników będzie miał zaszczyt wprawić w ruch pierwszy z elementów maszyny, który aż do ostatniego modułu powinien samoistnie uruchamiać kolejne jej mechanizmy i fragmenty. Jeżeli to się uda, czeka nas efektowne zakończenie! Wystrzelą konfetti, zagra muzyka, a wszyscy będą mogli sobie wzajemnie pogratulować.

 • MEGA TELETURNIEJ
  teleturniej

  Czy marzyli Państwo kiedyś, aby wziąć udział w teleturnieju i zgarnąć główną nagrodę? U nas to możliwe! Już dziś każdy z uczestników zabawy może poczuć się jak gwiazda telewizji i to nie w jednym teleturnieju, lecz w kliku jednocześnie, pod hasłem „Mega Teleturniej”. Uczestników zabawy zaprosimy do udziału w teleturniejach takich, jak np.: „Familiada”, „Jaka to melodia”, „Kocham Cię Polsko”, „Kalambury” czy „Milionerzy”.

 • TERENOWA GRA HISTORYCZNA DLA DOROSŁYCH

  Trzy drużyny historyczne (Piastowie, Krzyżacy, Tatarzy) rywalizują ze sobą na 15km leśnym szlaku, ćwicząc orientację i wykazując się sprawnością (na podstawowym poziomie) oraz hartem ducha. Zabawa, rywalizacja i integracja na łonie przyrody o wyraźnym zabarwieniu historycznym.

 • GRA TERENOWA
  gra terenowa integracja

  Ta atrakcja bazuje na klasycznym marszu na orientację, aczkolwiek poszerzona jest o kilka niespodzianek i dodatkowych atrakcji. Gra odbywa się drużynowo (3-4 osób w drużynie). O sukcesie decyduje umiejętność współpracy — uczestnicy będą musieli poradzić sobie nie tylko z odnajdywaniem kolejnych punktów kontrolnych, ale również stawić czoła dodatkowym zadaniom, jakie przygotowali dla nich organizatorzy. Po dotarciu do mety policzymy punkty dla każdej drużyny, zestawimy klasyfikację i pokażemy ślady GPS Tracking’u.

TEMATYCZNE WIECZORY INTEGRACYJNE

Jeśli forma idealnej imprezy integracyjnej, to dla Państwa synonim świetnej zabawy i szaleństw na parkiecie. Idealnym pomysłem będzie organizacja tematycznej imprezy tanecznej. Poniżej prezentujemy propozycje tematów takich imprez.

 • HAWAJSKIE PARTY impreza integracyjna w stylu hawajskim

  Marzą Państwo czasem o gorących plażach na Hawajach? Gdybyście mogli - tak po prostu założyć na szyję girlandy z kwiatów i zatańczyć hula? - Nie musicie pakować walizek i nie trzeba gnać na lotnisko, aby poczuć ten beztroski klimat wakacji i gorąc słońca wysp hawajskich! Bajeczne Hawaje są w zasięgu Waszych rąk! Specjalnie dla Was stworzymy imprezę w barwnym hawajskim stylu. Beztroska, harmonia, radość i miłość, śpiew na ustach i tańce do białego rana! Czy jesteście gotowi na wyprawę do raju na ziemi i zakosztowania imprezy w stylu Hawajskiego Aloha? Gwarantujemy szampańską zabawę w rytmie salsy i reggae, pełną ciekawych konkursów z nagrodami, połączoną z interesującymi zabawami, utrzymanymi w klimacie wysp Hawajskich.

 • ŚLĄSKI WIECZÓR
  Wieczór śląski impreza integracyjna Wrocław

  Jedyna taka impreza na Dolnym Śląsku. Biesiada na styku kultur, narodów i państwowości: Polski, Czech i Niemiec. Serwujemy tradycyjne potrawy, prezentujemy muzykę, taniec oraz autorskie pieśni historyczne związane ze Śląskiem. Sięgamy do tradycji, poznając śląską krainę w swojskich klimatach.  Biesiada regionalna animowana przez kapelę ludową, ze specjalnym udziałem niestrudzonego krzewiciela kultury sarmackiej Jacka Kowalskiego z Kórnika oraz bractwa rycerskiego. Ażeby brzuszyska zanadto nie urosły, oprócz słuchania, sami będziemy tańczyć i śpiewać. Chcesz dobrej zabawy? Urządź ją sobie sam! My Ci tylko pomożemy...

 • MODERN NIGHT Modern Night impreza firmowa w stylu lat 80

  Dla totalnych fanów podróży w czasie przygotowaliśmy ofertę specjalną! Wróćmy, choć na chwilę do lat 80, kiedy w dyskotekach rozbrzmiewały największe przeboje Modern Talking, CC Catch czy Bad Boys Blue... Czy zdarzało się Państwu kiedykolwiek pomyśleć „Kiedyś to były imprezy...”? Jeśli tak - ten temat przewodni będzie idealny! Imprezę poprowadzi znany z telewizji artysta - Marlon Kozaky, żywiołowy, nietuzinkowy, znakomity DJ i moderator karaoke. W programie m.in. konkursy wokalne, wybory sobowtóra Thomasa Andersa, casting the best boys band & girl band, music quiz, wideoteka, a przede wszystkim charakterystyczna i znakomita muzyka tamtych lat. Oprawa muzyczna: DJ zaprezentuje muzykę dyskotekową z uwzględnieniem największych hitów tamtych lat. Oczywiście nie zapomni także o przebojach zapisanych wielkimi zgłoskami w historii światowej muzyki. Repertuar powinien zadowolić wszystkich słuchaczy, a przebojowy charakter utworów sprawi, że każdy będzie się dobrze bawił. Program został dobrany tak, aby goście mogli powspominać kolorowe lata osiemdziesiąte, śpiewając i tańcząc przy piosenkach, które doskonale są wszystkim znane.

 • MOULIN ROUGE
  imprezy integracyjne w stylu Moulin Rouge

  Nawiązując do najpopularniejszego i najstarszego kabaretu w Europie i pewnie na świecie proponujemy przeprowadzić zwariowaną imprezę dekadencką w stylu Moulin Rouge. W programie konkursy indywidualne i zespołowe. Całość poprowadzi konferansjer z wieloletnim doświadczeniem estradowym - wspierany przez tancerki i animatora, którzy poprowadzą między innymi konkurs taneczny. Nad oprawą muzyczną czuwać będzie znakomity wrocławski DJ. Oprawa taneczna: Grupa taneczna Nice Dancers łączy w sobie elementy rewii oraz show tanecznego znanego z Moulin Rouge, Las Vegas i Rio De Janeiro. Pokazy taneczne prezentowane przez grupę przygotowane są z myślą o wymagających klientach, którzy oczekują najwyższego poziomu tanecznego.
  Oprawa muzyczna: DJ zaprezentuje muzykę dyskotekową z uwzględnieniem największych hitów lat 70, 80, 90 i współczesnych. Oczywiście nie zapomni także o przebojach znanych z filmów o tematyce kabaretowej. Doskonale miksowane utwory z pewnością umilą Państwu wieczorną zabawę.

 • STAR WARS
  Impreza w stylu Star Wars

  Program przeprowadzony zostanie na terenie hotelu lub obiektów znajdujących się w najbliższej lokalizacji obiektu hotelowego. Lokalizację wskazuje zleceniodawca. Grupę uczestników podzielimy na 5 zespołów, wszystkie zespoły przejdą ten sam zestaw konkurencji. Zwycięży zespół, który okaże największą wiedzę w zakresie Gwiezdnych Wojen oraz kreatywność. Nad oprawą muzyczną czuwać będzie doświadczony DJ, a całość prowadzić będzie zawodowy konferansjer. Tematem przewodnim będą KOSMICZNE TECHNOLOGIE...

 • W OPARACH ABSURDU
  W oparach absurdu

  Państwa załoga wróci w czasy dziewcząt i chłopców PRL-u, przodowników pracy, junaków, proletariuszy i czerwonych krawatów. Na ścianach pojawią się sztandarowe hasła min. "Proletariusze wszystkich krajów łączcie się", "Kobiety na traktory", "Polska krajem ludzi kształcących się", "Po nas poprawiać nie trzeba". Młodych Socjalistów (Gości) witać będzie komitet powitalny z flagami i obdarowywać będzie panie - czerwonymi goździkami, a panów - czerwonym krawatem.

Do Góry