• 3

  "Niezły Młyn" to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników Państwa firmy. Spływ kajakowy, wycieczka rowerowa, gry terenowe, grill, ognisko, bankiet czy impreza taneczna to tylko część długiej listy atrakcji, które mogą znaleźć się w programie pobytu integracyjnego w "Niezłym Młynie".

 • miod   jaja   ryby
  By zaspokoić oczekiwania podniebień naszych gości, w naszej restauracji przygotowujemy rzeczy, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej. Nasza kuchnia jest oparta o produkty ekologiczne, pochodzące z stawów, pól, gospodarstw, lasów i pasiek Doliny Baryczy, czyli naszej najbliższej okolicy. Produkty te pochodzą od naszych stałych i sprawdzonych dostawców z okolicznych wiosek.

  Nasza specjalność to sery, miody, jaja z wolnego wybiegu, mięsa i wędlin, dziczyzna, a przede wszystkim prawdziwe bogactwo Doliny Baryczy - świeże ryby, przygotowywane na wiele sposobów.

  W poniższych plikach PDF znajdziecie państwo nasze propozycje menu posiłków, bankietów czy przerwy kawowej, które dostarczą Państwu wielu smakowych wrażeń oraz dostarczą energii, niezbędnej do pracy podczas szkolenia, czy konferencji.    
   Lunch Bufet       Lunch Standart       Lunch VIP      Przerwa kawowa

 • pajace

  Spływ kajakowy, wycieczka rowerowa, gry terenowe, warsztaty tematyczne, grill, ognisko, bankiet czy impreza taneczna to tylko część długiej listy atrakcji, które mogą znaleźć się w programie pobytu integracyjnego w "Niezłym Młynie". Szczegółowa oferta atrakcji znajduje się w pliku PDF znajdującym się poniżej.

Do Góry